wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Zachodniopomorskie - Obiekty turystyczne

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Zachodniopomorskie

Województwo zachodniopomorskie położone jest w północnej części Polski, w rejonie najbardziej wyciągniętym w kierunku zachodnim. Graniczy z niemieckimi krajami związkowymi, Morzem Bałtyckim oraz trzema polskimi województwami. Zachodniopomorskie uważane jest za jeden z najbardziej „zachodnich” terenów, przesiąkniętych myśleniem europejskim i pełnym nowoczesnego podejścia, prawdopodobnie ze względów lokalizacyjnych.

Napływ myśli zachodniej do zachodniopomorskiego sprawił, że znajduje się tu mnóstwo zabytków nieruchomych oraz ruchomych, układy staromiejskiej, średniowiecznej urbanistyki mieszają się z nowoczesnością i technologią. Na ulicach wciąż można zobaczyć mnóstwo atrakcji pomorza - kościołów farnych, ratuszy i zabudowy mieszczańskiej, czasami również atrakcją stać może się pozostałość po układach staromiejskich.

Atrakcje pomorza zachodniego

Zachodniopomorskie szczyci się wieloma miejscami, dostępnymi jedynie w tym regionie. Warto odwiedzić kilka atrakcji Pomorza Zachodniego - zajrzeć do Skansenu Słowian i Wikingów w Wolinie, by poznać historię wczesnośredniowiecznej osady, odwiedzić Kolegiatę w Stargardzie Szczecińskim, zainteresować się Bałtyckim Parkiem Miniatur a także zwierzyć fantastyczną budowlę – Bursztynowy Pałac w Strzękocinie.

  Na zakończenie zwiedzania atrakcji turystycznych Pomorza zachodniego wybierz się na Szlak Nadmorski oraz do Wolińskiego Parku Narodowego. Ciesz się, dostępnym tu bardzo często, słońcem, oddychaj jodem i świeżym powietrzem i poznawaj piękno Polski. Jeśli wystarczy Ci czasu i siły, przyklęknij na chwilę przy ruinach XIV wiecznego kościoła w Trzęsaczu. Bo „cudze chwalicie” – a zachodniopomorskiego nie znacie…

"Irena" - kwatery prywatne, domki, stołówka domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mrzeżyno
Zapraszamy od kwietnia do października!
"Olesiówka" domki letniskowe nad morzem
Wicie k/Darłowa,
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Wicie k/Darłowa,
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
"Pokoje Gościnne u Małgosi” domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mielno
Obiekty, którymi dysponujemy usytuowane są w cichej, willowej dzielnicy, która jest jedną z najlepiej skomunikowanych części Mielna
"Timon"
Międzyzdroje
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Międzyzdroje
Serdecznie zapraszamy !
Agro-Chatka domki,pensjonaty,hotele zobacz
Bierzwnik
Gospodarstwo agroturystyczne w malowniczej okolicy - pośród jezior, lasów, łąk i pól, zachęcających do spacerów, wycieczek rowerowych, przejażdżek konnych.
Agroturystyka Monika Karcz domki,pensjonaty,hotele zobacz
Białogard
Zapraszamy przez cały rok do naszego ośrodka Agroturystycznego. Nasza działalność jest prowadzona w dwóch niezależnych domkach, położonych na uboczu niewielkiego cichego miasteczka Białoga
Agroturystyka Noclegi Maya domki,pensjonaty,hotele zobacz
Gościno
Przez cały rok miejscowości nad morzem cieszą się popularnością turystów na całym świecie. Jednak pobyt w mieście mija się z oczekiwaniami spędzenia dni wolnych w zgodzie z naturą.
Agroturystyka Piątek domki,pensjonaty,hotele zobacz
Sarbinowo
Gospodarstwo położone w miejscowości Gąski, 900 metrów od morza. Dla gości przygotowane są 4 pokoje. W gospodarstwie uprawiane są warzywa.
Agroturystyka Spokojna domki,pensjonaty,hotele zobacz
Niechorze
Nasz obiekt może się poszczycić zajęciem III-go miejsca w 2012 roku w konkursie "Najpiękniejsze i przyjazne środowisku gospodarstwo agroturystyczne w Powiecie Gryfickim" .
Agroturystyka „KASIA” domki,pensjonaty,hotele zobacz
Człopa
Od 1999 roku prowadzimy ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne we wsi Brzeźniak.
Alma
Ustronie Morskie
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Ustronie Morskie
Zapraszamy na wypoczynek całoroczny.
Apartament Barlinek domki,pensjonaty,hotele zobacz
Barlinek
Serdecznie zapraszamy!
« Początek Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna Koniec »