wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Warmińsko-mazurskie - Obiekty turystyczne

Silice
Domek letniskowy położony w Silicach nad jeziorem klebarskim - 10km od Olsztyna. Teren ogrodzony z drzewostanem iglastym i owocowym z możliwością parkowania samochodów.
Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Warmińsko-Mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie zlokalizowane jest w północno-wschodniej części Polski. Warmia i Mazury to kraina zieleni i błękitu, region jezior, jeziorek, rzek i naturalnie powstających zbiorników wodnych. Powierzchnia Mazur, widziana z lotu ptaka, nieustannie się zmienia, pozwalając rzekom dryfować własnymi korytarzami, snuć nowe meandry, wysychać i zalewać kolejne wyżłobienia.

Warmińsko-mazurskie należy również do silnie zalesionych okolic, ze względu na dobre nawodnienie oraz wilgotny klimat. Magiczne tereny Mazur są trójstykiem Polski, Litwy i Rosji, łączą ze sobą trzech sąsiadów geograficznych, tak, jak kiedyś łączyły wiele regionów i kultur. Do dzisiaj jest to obszar zróżnicowany etnologicznie i historycznie.

Atrakcje Warmii i Mazur

Atrakcje Warmii i Mazur przyciągają co roku niemalże tak wielu turystów, jak polskie morze. Wielu przyjeżdża tu dla klimatu jezior – kąpieli, spacerów, połowów ryb czy jachtowej żeglugi. Inni – cieszyć się naturą i delikatnym, niezanieczyszczonym powietrzem. A Ci, którzy wolą turystykę aktywną, opartą na zwiedzaniu, znajdą tu dla siebie wiele intrygujących miejsc.

Na przyjezdnych czekają atrakcje Warmii: Planetarium Olsztyńskie – świetna baza wiedzy, Zamek Biskupów Warmińskich, odrestaurowany cud średniowiecza, Muzeum Budownictwa Ludowego czy Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu. Nie można również zapomnieć o niesamowitym Zakładzie Produkcji Szkła w Kętrzynie czy fortyfikacjach Wilczego Szańca w Gierłożu.

Domki letniskowe Jerutki domki,pensjonaty,hotele zobacz
Świętajno
Zapraszamy Państwa nad czyste jezioro Marksoby, na nocleg koło Szczytna, koło mazurskiej wsi Jerutki. Jezioro Marksoby to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku nad wodą.
Villa Wodnik domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mikołajki
Serdecznie zapraszamy!
Na Skarpie domki,pensjonaty,hotele zobacz
Stare Juchy
Pragniemy zaprosić Państwa do spędzenia miło czasu wśród pięknych krajobrazów mazurskich.
Agroturystyka nad Wielkim Szelągiem
Stare Jabłonki
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Stare Jabłonki
Serdecznie zapraszamy !!!!
Noclegi U Gosi domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mosty
Zapraszamy serdecznie - miejsce spokojne, ciche - urokliwe.
NAD BRZEGIEM JEZIORA GAWLIK domki,pensjonaty,hotele zobacz
Giżycko
Proponujemy Państwu wynajęcie całorocznych pokoi wypoczynkowych przeznaczonych do wypoczynku łącznie dla 15 osób, położonego nad brzegiem jeziora Gawlik (strefa ciszy) na prywatnej posesji.
Domek Letniskowy Wilkasy domki,pensjonaty,hotele zobacz
Wilkasy
Jeśli chcesz spędzić urlop tanio w urokliwym miejscu, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, skontaktuj się z nami.
Dom Letniskowy - Narty domki,pensjonaty,hotele zobacz
Jedwabno
Atrakcyjny, CAŁOROCZNY dom na Mazurach, położony w malowniczej i urokliwej miejscowości Narty koło Szczytna.
Domek w Pieczarkach domki,pensjonaty,hotele zobacz
Pozezdrze
Zapraszamy do malowniczo położonej, nad jeziorem Dgał Wielki, miejscowości Pieczarki. Polecamy wypoczynek w bogato wyposażonym domku otoczonym pięknym ogrodem.
Agroturystyka Jadanowski Stanisław domki,pensjonaty,hotele zobacz
Dąbrówno
Miejscowość Dąbrówno to perła na przedsionku Mazur. Do wynajęcia pokoje 2-osobowe z przystawką, 3-osobowe oraz 1. pokój 4-osobowy Pokoje z aneksami kuchennymi, łazienkami i telewizorami
Pokoje w domku letniskowym Na Uboczu domki,pensjonaty,hotele zobacz
Pisz
Miejscowość Zdory znajduje na obrzeżach Mazurskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu znajduje się także Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, śluza Guzianka, malowniczy szlak kajakowy rzeką Kruty
Pokoje i Domki Letniskowe-Kazimierz Smolarz domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mikołajki
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!
Stajnia Lipowo domki,pensjonaty,hotele zobacz
Piecki
Zapraszamy na WAKACJE Z KONIEM !!!
Agroturystyka u Beaty domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mrągowo
Przepiękne gospodarstwo agroturystyczne mieszczące się w samym sercu Mazur - wsi Czerwonki, 5km od Mrągowa - miasta "Picnicu Country" ma przyjemność gościć Państwa w swych skromnych progach
Domek Letniskowy Dłużek domki,pensjonaty,hotele zobacz
Dłużek
Domek Letniskowy Dłużek to malownicze miejsce w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad jeziorem o tej samej nazwie.