wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Warmińsko-mazurskie - Obiekty turystyczne

Silice
Domek letniskowy położony w Silicach nad jeziorem klebarskim - 10km od Olsztyna. Teren ogrodzony z drzewostanem iglastym i owocowym z możliwością parkowania samochodów.
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Warmińsko-Mazurskie

Województwo warmińsko-mazurskie zlokalizowane jest w północno-wschodniej części Polski. Warmia i Mazury to kraina zieleni i błękitu, region jezior, jeziorek, rzek i naturalnie powstających zbiorników wodnych. Powierzchnia Mazur, widziana z lotu ptaka, nieustannie się zmienia, pozwalając rzekom dryfować własnymi korytarzami, snuć nowe meandry, wysychać i zalewać kolejne wyżłobienia.

Warmińsko-mazurskie należy również do silnie zalesionych okolic, ze względu na dobre nawodnienie oraz wilgotny klimat. Magiczne tereny Mazur są trójstykiem Polski, Litwy i Rosji, łączą ze sobą trzech sąsiadów geograficznych, tak, jak kiedyś łączyły wiele regionów i kultur. Do dzisiaj jest to obszar zróżnicowany etnologicznie i historycznie.

Atrakcje Warmii i Mazur

Atrakcje Warmii i Mazur przyciągają co roku niemalże tak wielu turystów, jak polskie morze. Wielu przyjeżdża tu dla klimatu jezior – kąpieli, spacerów, połowów ryb czy jachtowej żeglugi. Inni – cieszyć się naturą i delikatnym, niezanieczyszczonym powietrzem. A Ci, którzy wolą turystykę aktywną, opartą na zwiedzaniu, znajdą tu dla siebie wiele intrygujących miejsc.

Na przyjezdnych czekają atrakcje Warmii: Planetarium Olsztyńskie – świetna baza wiedzy, Zamek Biskupów Warmińskich, odrestaurowany cud średniowiecza, Muzeum Budownictwa Ludowego czy Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Elblągu. Nie można również zapomnieć o niesamowitym Zakładzie Produkcji Szkła w Kętrzynie czy fortyfikacjach Wilczego Szańca w Gierłożu.

Agroturystyka Dębinka domki,pensjonaty,hotele zobacz
Dębinka 1
Serdecznie zapraszamy!
Agroturystyka Irena Samorzewska domki,pensjonaty,hotele zobacz
Ruciane-Nida
Goście przyjeżdżają, by ukoić nerwy – pójść na spacer, popływać starą łodzią po mazurskich jeziorach, pojeździć konno pod okiem wykwalifikowanego instruktora, smacznie zjeść.
Agroturystyka Jadanowski Stanisław domki,pensjonaty,hotele zobacz
Dąbrówno
Miejscowość Dąbrówno to perła na przedsionku Mazur. Do wynajęcia pokoje 2-osobowe z przystawką, 3-osobowe oraz 1. pokój 4-osobowy Pokoje z aneksami kuchennymi, łazienkami i telewizorami
Agroturystyka nad Wielkim Szelągiem
Stare Jabłonki
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Stare Jabłonki
Serdecznie zapraszamy !!!!
Agroturystyka Orzechowo domki,pensjonaty,hotele zobacz
Szczytno
Nasze gospodarstwo położone jest w samym sercu małej miejscowości Sasek Mały.
Agroturystyka u Beaty domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mrągowo
Przepiękne gospodarstwo agroturystyczne mieszczące się w samym sercu Mazur - wsi Czerwonki, 5km od Mrągowa - miasta "Picnicu Country" ma przyjemność gościć Państwa w swych skromnych progach
Apartamencik u Elżbiety domki,pensjonaty,hotele zobacz
Mikołajki
Serdecznie zapraszamy!
Dom Agroturystyczny "Miluki" domki,pensjonaty,hotele zobacz
Ełk
Serdecznie zapraszamy na Mazury do Domu Agroturystycznego w Milukach.
Dom Gościnny Relax Kruklanki domki,pensjonaty,hotele zobacz
Kruklanki
Nasz Dom Gościnny to miejsce przeznaczone dla Wszystkich głodnych relaksu, wypoczynku i spokoju.
Dom Letniskowy - Narty domki,pensjonaty,hotele zobacz
Jedwabno
Atrakcyjny, CAŁOROCZNY dom na Mazurach, położony w malowniczej i urokliwej miejscowości Narty koło Szczytna.
Domek Letniskowy Dłużek domki,pensjonaty,hotele zobacz
Dłużek
Domek Letniskowy Dłużek to malownicze miejsce w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego nad jeziorem o tej samej nazwie.
Domek Letniskowy Piasutno domki,pensjonaty,hotele zobacz
Świętajno
W naszej ofercie znajdują się trzy domki letniskowe. Znajdujące się 25 km od Sczytna w stronę Mrągowa, są to domki od 4 do 8 osób, znajdujące się w pięknej malowniczej okolicy Puszczy Piski
Domek Letniskowy Połoń domki,pensjonaty,hotele zobacz
Ruciane-Nida
Domek letniskowy zlokalizowany jest nad jeziorem Zdróżno na szlaku Krutyni, które ma połączenie z Wielkimi Jeziorami Mazurskimi.
« Początek Poprzednia 1 2 3 4 Następna Koniec »