wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Śląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Żywiec

Żywiec - miasto nad Sołą, które z roku na rok przyciąga coraz większa liczbę turystów. Na przybywających tutaj gości, największe wrażenie wywołuje oryginalna architektura, wiele zabytkowych miejsc, jak i również fantastyczna lokalizacja pod względem przyrodniczym. Sama obecność Jeziora Żywieckiego, powstałego na skutek wzniesienia zapory zapiera dech w piersiach.

Wielbiciele sportów zimowych, z powodzeniem znajdą w Żywcu swoje miejsce w czasie sezonu narciarskiego. Dzięki temu, że Żywiec znajduje się w otoczeniu Beskidu Małego, Śląskiego oraz Żywieckiego, znajduje się tutaj wiele tras narciarskich. Ponadto wyjątkowe ukształtowanie terenu sprzyja turystyce pieszej, szczególnie że przez okolice Żywca przechodzą dwa popularne szlaki nizinne.

Atrakcje Żywca

Rozwinięta turystyka zimowa oraz piesza, to nie są jedyne atrakcje Żywca, z jakimi mają do czynienia przyjeżdżający tutaj wczasowicze z całej Polski. Mnóstwo ciekawych zabytków takich jak Chiński Domek pochodzący z XVIII wieku, czy też późnogotyckie kościoły wznoszone nawet w XV wieku, są równie często odwiedzanymi obiektami, jak słynny Pałac Habsburgów wraz ze Starym Zamkiem.

Noclegi w Żywcu

Nasz serwis internetowy udostępnia bazę noclegową, w której znajdują się hotele w Żywcu, jak i również wszelkiego rodzaju pensjonaty, bądź kwatery prywatne. Dzięki sprawdzonym ogłoszeniom, rezerwowane noclegi w Żywcu, zawsze gwarantują doskonały wypoczynek w komfortowych warunkach. Pobyt w śląskim kurorcie, na pewno będzie zaliczał się do niezapomnianych przeżyć.