wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Śląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Szczyrk

Szczyrk jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie zimy bez uprawiania sportów zimowych. To właśnie tutaj funkcjonuje sprawnie kilka wyciągów narciarskich, udostępniających wypożyczalnie sprzętów, oraz zapewniających szkółki narciarskie. Miejscowość położona w Beskidzie Śląskim, każdego roku przyciąga tutaj mnóstwo turystów z całej Polski. 

Dostępne pensjonaty w Szczyrku gwarantują doskonałą bazę wypadową, na położone w pobliżu szlaki turystyczne. Osoby aktywnie spędzające wolny czas, z przyjemnością wybierają się na Baranią Górę, Przełęcz Kołowrót, Malinowską Skałę, czy też do Schroniska PTTK na Klimczoku. Z każdego wspomnianego miejsca i wielu innych punktów widokowych, rozlega się fantastyczna panorama na Beskidy.

Atrakcje Sczyrku

Ośrodki narciarskie, to nie są jedyne atrakcje w Szczyrku, które wzbudzają zachwyt wśród wszystkich turystów przybywających do beskidzkiego miasta. Teren urozmaicony jest licznymi jaskiniami, wśród których wymienia się między innymi Jaskinię Lodową oraz Malinowską. To również tutaj znajduje się miejsce kultu religijnego, skupione w Sanktuarium Maryjnym "Na Górce".

Noclegi w Szczyrku

Chcąc się przekonać na własne oczy, o wspaniałości tego miejsca warto zarezerwować noclegi w Szczyrku. Nasz serwis internetowy udostępnia rekomendowane przez innych turystów hotele w Szczyrku, które wyróżniają się perfekcyjną gościnnością, a także wyjątkowym komfortem podczas pobytu osób o różnych oczekiwaniach. Powracający do miasta turyści, są najlepszym dowodem na wyjątkowość tego miejsca.