wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Śląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Brenna - miejscowość w województwie śląskim jest chętnie odwiedzana przez turystów zarówno latem jak i zimą. Krystalicznie czysta rzeka, bliska dostępność szlaków górskich, szereg atrakcji na każdą porę roku, a przy tym wszystkim brak "tłoku" sprawiają, że można naprawdę wypocząć

Atrakcje w miejscowości:

Brenna jest punktem wyjściowym na następujące szlaki turystyczne:

Schronisko PTTK na Równicy – Brenna – Schronisko PTTK na Błatniej

Brenna – Horzelica – Grabowa 

Brenna – Hołcyna – Kotarz

Brenna Centrum – Horzelica – Stary Groń – Leśnica – Trzy Kopce Wiślańskie

Brenna Stasiówka - Leśnica – Orłowa

 

W Brennej znajdują się m.in.: stadnina koni, wyciągi narciarskie (Centrum i Węgierski), przystań kajakowa (zalew na potoku Leśnica), hala sportowa. Na terenie wsi w czasie lata działa kino letnie (Amfiteatr Brenna). Funkcjonuje także okresowo wesołe miasteczko.

Baza Noclegowa:

Brenna staje się wsią letniskową, baza noclegowa jest w stanie przyjąć niemal 3000 turystów w kwaterach prywatnych i pensjonatach. W okolicznych dolinach znajduje się wiele domów letniskowych należących do mieszkańców Górnego Śląska.