wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :
Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Pomorskie

„Ach, pomorskie, jakie cudne…!” – chciałoby się śpiewać od pierwszych chwil spędzonych w tych magicznych rejonach. Jeden z najpiękniejszych, polskich obszarów, najbardziej wysunięty na północ w naszym kraju to ostoja dostępu do morza Bałtyckiego. Piękne, piaszczyste oraz kamieniste plaże, nadmorskie wiatry oraz typowy dla obszarów nadwodnych surowy klimat tworzą tu niepowtarzalną aurę.

Na Pomorzu doskonale rozwinięta jest sieć ochrony przyrody – znajdują się tu Słowiński Park Narodowy, Park Narodowy i Rezerwat – Bory Tucholskie, Nadmorski Park Krajobrazowy a także Rezerwat Biosfery. Koncentracja na wspieraniu naturalnej przyrody sprzyja tu nurtom ekologicznym, dbałości o środowisko i czyste, nieskażone powietrze.

Atrakcje pomorskiego

Województwo pomorskie to nie lada gratka dla napływających tu masowo, zwłaszcza w sezonie letnim, turystów. Większość z nich przyciąga Bałtyk – czysta woda, piękne plaże i niezła, jak na polskie warunki, pogoda. Aczkolwiek kąpiele morskie to nie wszystko, czym Pomorze może się chlubić. Czeka tu również mnóstwo atrakcji turystycznych niezwiązanych z kąpielami

Miejsca historyczne, które aż krzyczą o odwiedzenie to Westerplatte, Obóz Koncentracyjny w Szutowie, Bunkry Bluechera czy choćby Ulica Piwna w Gdańsku. Niemal każdego zainteresują również tutejsze muzea – Muzeum Bursztynu, Obrony Wybrzeża czy Narodowe Muzeum Morskie. Przyjeżdżając nie możesz zapomnieć również o pomniku Małej Syrenki, czy przepięknym, oliwskim Parku.

Pokoje, Noclegi - WŁADYSŁAWOWO domki,pensjonaty,hotele zobacz
Władysławowo
Zapraszamy nad morze we Władysławowie.
Pokoje Kwatery "Dom Bursztyn" Hel * domki,pensjonaty,hotele zobacz
Hel
Oferujemy: * pokoje gościnne z łazienkami * apartamenty * wysoki standard * TV * Kuchnia kompletnie wyposażona: ...
Pokoje Domki Letniskowe Stegna * domki,pensjonaty,hotele zobacz
Stegna
Zapraszamy do Stegny. Oferujemy pokoje gościnne oraz domek letniskowyw bardzo spokojnej i urokliwej okolicy, blisko lasu i morza.
Willa Jola
Gdynia
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Gdynia
ZAPRASZAMY !!!
Pokoje gościnne i jadłodajnia "EWA"
Jastrzębia Góra
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Jastrzębia Góra
Zapraszamy do Jastrzębiej Góry na wczasy dla gości indywidualnych i grup zorganizowanych.
Domki Letniskowe MIRKA
Darłowo
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Darłowo
Zapraszamy na wakacje i wypoczynek do domków letniskowych, które znajdują się we wsi Zakrzewo w gm. Darłowo, 6 km od morza.
Willa Secesja
Łeba
domki,pensjonaty,hotele zobacz
Łeba
Willa Secesja oferuje noclegi ze śniadaniem w systemie B&B. Obiekt położony jest w niedużej odległości od plaży w Łebie. Pokoje komfortowe z łazienkami, Vi-Fi, TV, sprzęt plażowy.