wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Lubelskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 

Pod Lipami

KONTAKTUJĄC SIĘ Z WŁAŚCICIELEM OBIEKTU POWOŁAJ SIĘ NA SERWIS OTOWAKACJE24.PL !!!

Pod Lipami


Lipowa 6
22-470Zwierzyniec


tel: 84 687 38 33
tel.kom: 669 430 666

http://www.podlipami.org

Na terenie obiektu kuchnia dla gości,miejsce na grilla,parking,internet,

Pokoje2 osobowe,3 osobowe,4 osobowe,

Wyposażeniełazienka,radio,


Cena za nocleg: od 35 PLN

Pod Lipami


Zwierzyniec
22-470
Lipowa 6
84 687 38 33
669 430 666
Strona internetowa: http://www.podlipami.org
Cena od: 35 PLN

DOŚWIADCZENIE

Nasza rodzina prowadzi noclegi już od ponad 20 lat. Na początku była to oferta dla grup zorganizowanych. Naszymi gośćmi były grupy szkolne z opiekunami. Noclegi prowadziła wtedy Janina Rączkiewicz. Po niej działalność kontynuowała jej córka Elżbieta Rączkiewicz. Do tej pory przyjeżdżają do nas osoby wspominające ciocię i opowiadające jak to się u nas zmieniło prze te 10-15 lat. Obecnie zmieniliśmy nieco profil naszej działalności i kwatery dostosowujemy dla klientów indywidualnych. Noclegi należą do żony brata Elżbiety Rączkiewicz, czyli Katarzyny. W jej zastępstwo spotkacie Państwo jednak najprawdopodobniej Anię lub Olę, czyli jej dwie córki. Pani Kasia natomiast zawsze chętnie wita gości wieczorkiem, gdy jest już po pracy.

NIEPOWTARZALNA ATMOSFERA

Zawsze staramy się, by Państwa pobyt w Zwierzyńcu był możliwie jak najbardziej udany. Chętnie doradzimy gdzie można się wybrać oraz to co równie istotne: jak się tam dostać itp. W ofercie mamy co prawda tylko pięć pokoi, można by to uważać za wadę naszej działalności, ale my postrzegamy to nieco inaczej. Dzięki można by rzec kameralnej liczbie osób, zawsze mamy możliwość porozmawiać z Państwem, doradzić oraz zadbać o to aby mogli Państwo poczuć się u nas jak w domu. Nie raz zdarzyło się tak, że osoby przyjeżdżające do nas zawiązywały ze sobą przyjaźnie, a potem przyjeżdżały na urlop razem.

WSZĘDZIE BLISKO

Niewątpliwie naszym atutem jest miejsce w którym prowadzimy działalność. Jeśli chcą się Państwo zrelaksować, samochód odstawić na parking i o nic się nie martwić wybór naszych noclegów będzie strzałem w dziesiątkę. Przy takiej lokalizacji wydawałoby się, że niemożliwym do uniknięcia jest hałas dochodzący z tras przelotowych, my jednak okazuje się że mamy to szczęście, że nie mieszkamy przy głównej ulicy, za to na spokojnym osiedlu, z którego na dodatek wszędzie jest blisko:

- Kościółek na wyspie 5 min
- park 2 min
- browar Zwierzyniec 15 min
- sklep spożywczy Groszek 5 min
- pawilon Ordynat  stoisko kosmetyczne, elektronika, kwiaciarnia, odzież 5 min
- restauracja 5 min
- wypożyczalnia rowerów 7 min
- stawy Echo ok. 25 min
- rzeka wieprz kraina pstrąga i lipienia 1 min
- kajaki 15 min
- jazda konna 25 min
- trasy piesze 10 min

Zdecydowanie najlepszą rekomendacją dla nas są osoby które przyjeżdżają do nas co roku. Będzie nam bardzo miło jeśli i Państwo zdecydują się sprawdzić naszą ofertę.

Zapraszamy bardzo serdecznie na Roztocze

Typ obiektu:
  • Kwatery prywatne,
Pokoje:
  • 2 osobowe,
  • 3 osobowe,
  • 4 osobowe,
Wyposażenie:
  • łazienka,
  • radio,
Na terenie obiektu :
  • kuchnia dla gości,
  • miejsce na grilla,
  • parking,
  • internet,
Mapa Google:
Obiekt turystyczny w rejonie: Lubelskie