wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Dolnośląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Karpacz

Jest takie miejsce w Polsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Karpacz jest miastem, w którym można w sposób aktywny spędzać wolny czas: zimą na stokach narciarskich, a gdy tylko pogoda dopisze - podczas pieszych wędrówek. Jeśli chcesz dodatkowo odpocząć w otoczeniu przyrody, zarezerwuj jeszcze dziś noclegi w Karpaczu! Urocze miasteczko położone w województwie dolnośląskim otwiera przed turystami dostęp do szlaków turystycznych w Sudetach Zachodnich, a także znajdujących się na ich terenie wyciągów narciarskich.

Karpacz słynie między innymi z możliwości szybkiej przeprawy na terytorium Czech. Fantastyczna architektura usadowiona nad Łomnicą, a także mnóstwo ciekawych zabytków prezentujących historię i kulturę tutejszego regionu sprawiają, że miasto odwiedzane jest przez turystów bez względu na panującą porę roku. Zatem sezon turystyczny w Karpaczu trwa przez cały rok.

Atrakcje Karpacza

Można bez końca wymieniać wszystkie atrakcje Karpacza - jest ich naprawdę bardzo dużo. Wśród najważniejszych wymienia się między innymi Muzeum Techniki i Budowli z Klocków Lego, najmniejszą ulicę w całej Polsce, czy też figury zwierząt rozproszone po parku rekreacyjnym. Ogromne wrażenie wywołują tutejsze skarby natury, do których zaliczają się chociażby Krucze Skały oraz Sowia Dolina.

Noclegi w Karpaczu

Znajdź dogodne kwatery prywatne w Karpaczu, które zagwarantują Ci wyśmienity wypoczynek. Miasto posiada idealną bazę noclegową dla osób chcących spędzić długi weekend w rodzinnym gronie, jak i również planujących przebywać w tym mieście, przez cały urlop wypoczynkowy. W naszym serwisie znajdziesz przytulne i eleganckie hotele i pensjonaty w Karpaczu.