wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Dolnośląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Szklarska Poręba, jako miasto znajdujące się na Dolnym Śląsku, może poszczycić się wyjątkową lokalizacją. Otoczona od północy Górami Izerskimi, natomiast od południa - Karkonoszami, zasłynęła jako jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w całym regionie. To jest najczęstszy powód, dlaczego turyści z całej Polski rezerwują noclegi w Szklarskiej Porębie przez cały rok. 

Rozbudowana sieć szlaków turystycznych, pozwala dotrzeć na najwyższe okoliczne wzniesienia, do których zalicza się chociażby Szrenica, Czarna Góra, czy też Łabski Szczyt. Ponadto po drodze można napotkać na wiele ciekawych form geomorfologicznych i lokalnych cudów natury, które nie są spotykane w pozostałych regionach Polski. Karkonosze wyróżniają się między innymi Kukułczymi Skałami, czy też najwyższym w całych Sudetach - wodospadem Kamieńczyka.

Atrakcje Szklarskiej Poręby

Turystyka piesza, a także sporty zimowe to główne atrakcje Szklarskiej Poręby, ale jak się okazuje nie jedyne, które zostały przygotowane dla wszystkich odwiedzających tutejsze miasto. Oprócz tego, można z powodzeniem zwiedzać również Muzeum Mineralogiczne, Kamienny Krąg Zbigniewa Frączkiewicza, Żelazny Tygiel Waloński, czy też dom Carla i Gerharta Hauptmannów z Ogrodem Ducha Gór.

Noclegi w Szklarskiej Porębie

Nasz serwis internetowy prezentuje hotele w Szklarskiej Porębie, a także pozostałe obiekty noclegowe, wyróżniające się dopasowanymi standardami do osobistych oczekiwań turystów. Dzięki temu można z łatwością dopasować miejsce do wypoczynku, nie ruszając się ze swojego domu. Teraz w wygodny sposób zarezerwujesz swój urlop z rodziną, bądź weekendowy wypad z przyjaciółmi.