wg regionu

wg województwaZnajdź obiekt

Wyniki wyszukiwania

Szukaj:
Wyszukaj wpisy które posiadają:
Wojewodztwo i Region:
Miejscowość:
Typ obiektu:
Pokoje:
Wyposażenie:
Na terenie obiektu :

Dolnośląskie - Obiekty turystyczne

Szanowny Użytkowniku,

Zobowiązujemy się chronić Twoje dane. Aby zapewnić jak największą przejrzystość naszych działań oraz umożliwić Ci kontrolowanie Twoich danych, zaktualizowaliśmy Politykę prywatności.

Z tych zaktualizowanych polityk prywatności dowiesz się, jak traktujemy Twoje dane osobowe, jakie masz prawa, a także w jaki sposób możesz z nich skorzystać.
Zaktualizowane polityki prywatności weszły w życie 25 maja 2018 r., aby zapewnić spełnienie wymogów nowego europejskiego Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”).
 
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9

Dolnośląskie

Kiedy wszystko wydaje się już być wiadome i odkryte, a każdy rejon Polski poznany na wskroś – wybierz się na Dolny Śląsk. Zobaczysz, że poczucie, że widziałeś już wszystko było tylko złudzeniem. Dolnośląskie, najbardziej wysunięte na południowy zachód województwo Polski obfituje nie tylko w świetnie rozwiniętą gospodarkę. To kulturalna i turystyczna ministolica Polski, z Wrocławiem – miastem kultury na czele.

Przyjeżdżając tu nie zapomnij o dużej ilości wolnego czasu. Czeka tu mnóstwo pałaców, uzdrowisk, podziemi, wodospadów i gór a także atrakcji technologiczno-kulturalnych. Jak mówią – dla każdego coś innego. Nigdzie indziej nie znajdziesz więcej tajemnic, zagadek i legend. Nigdzie indziej – tak pięknej przyrody. Nigdzie indziej – tak wielu atrakcji.

Atrakcje dolnegośląska

Dolnośląskie to świat pięknej przyrody i niesamowitych atrakcji – wybierz się na Śnieżkę, Karkonoskie wodospady, Błędne Skały Gór Stołowych czy wulkany Gór Kaczawskich. Warto, byś odwiedził również magiczne Stawy Milickie oraz Ślężę. Niezwykłym urokiem cieszą się tu również małe miasteczka uzdrowiskowe – Kudowa, Cieplice oraz Duszniki.

W dolnośląskiem koniecznie odwiedź obiekty doliny Pałaców i Ogrodów – Grodno, Wojanów, Książ czy Grodziec, zajrzyj do starej kopalni, odwiedź fort na Srebrnej Górze a także… najpiękniejsze Sanktuarium w Świdnicy. Uwieńczeniem Twojej podróży niech będzie Wrocław i jego atrakcje, wraz z pięknym Rynkiem, Starym Miastem, krasnalami… i planem, co odwiedzić następnym razem!